Penzión ZBOJNÍK sa nachádza v časti Vyšné Kamence, ktorá je pomyselnou „vstupnou bránou“ do obce Terchová. Objekt penziónu je „zasadený priamo do scenérie krásnej terchovskej prírody a spolu vytvárajú dokonalý celok.

Penzión ZBOJNÍK disponuje zaujímavým a štýlovým  priestorom s krbom, ktorý sa taktiež nesie v „zbojníckom duchu“  a je určený na príležitostné akcie (súkromné aj firemné). Naša zbojnícka pivnica je zaujímavo členená na ďalšie časti. Nachádza sa tu aj samostatný menší tanečný parket - je to miestnosť ako stvorená pre príjemne strávené chvíle s kolegami, priateľmi alebo rodinou.

Dominantou pivnice sú masívne vínové sudy, do ktorých je zasadené samotné posedenie. Každý zo sudov je pomenovaný menom jedného zo zbojníkov a obrazmi v priestore si naši hostia môžu pripomenúť niektoré slovenské filmy a hercov, ktorí v histórii kinematografie stvárnili známu postavu Juraja Jánošíka.

Letná terasa pri rieke je akoby “oblečená do dreveného naturálneho kabátu”,  doplnená kamenným obkladom z pravého terchovského kamenca. V teplejších mesiacoch poskytuje svojim návštevníkom príjemné posedenie  sprevádzané  zvukom zurčiaceho potoka. Pre Vaše deti je k dispozícii detské ihrisko, ktoré je súčasťou letnej terasy. Zatiaľ čo rodičia relaxujú na letnej terase, Vaše deti sa môžu do sýtosti vyblázniť na detskom ihrisku, jazdeckej dráhe, alebo v MiniZOO.

Penzión ZBOJNÍK disponuje aj vlastnou jazdeckou dráhou, kde si deti, ale aj dospelí, môžu vyskúšať jazdu na koni. Okolo jazdeckej dráhy je rozmiestnená aj MiniZOO, kde môžu deti vidieť rôzne zvieratká.

Kde nás nájdete:

Penzión ZBOJNÍK

 

Vysné Kamence 12

01306 Terchová

Slovakia

info@penzionzbojnik.sk

(+421) 918 / 731 591

(+421) 903 / 472 505

Rezervácia ubytovania:

Copyright © 2020 - Penzión Zbojník

Trivago

Sociálne siete:

Created with ❤︎ by:

Marek Košturiak