Lyžovanie vo Vrátnej Doline

Penzión ZBOJNÍK sa nachádza iba kúsok od jedného z najznámejších stredísk s bohatou lyžiarskou históriou na Slovensku Vrátna Free Time Zone, kde je lyžovanie zážitkom pre všetkých lyžiarov, tak isto aj pre snowboardistov a freeraiderov veľkých či malých.

Pozývame Vás na príjemnú zimnú lyžovačku spojenú s pekným ubytovaním a dobrou kuchyňou.

Toto všetko Vám ponúkame v nádhernej prírode národného parku Malá Fatra.

PASEKY

Zimné lyžiarske stredisko Paseky je vhodným miestom pre krásnu rodinnú lyžovačku. Výhodou strediska je bezplatné parkovisko s kapacitou viac ako 400 parkovacích miest. V areáli tu ponúkajú svoje služby 3 lyžiarske a snowboardové školy a škôlky, požičovňu lyžiarskej výstroje a tak isto aj lyžiarsky a snowboardový servis. V stredisku sa nachádza centrálna pokladňa. Ďalej tu nájdete multifunkčnú budovu s reštauráciou, dva bufety a predajňu suvenírov.

 

Zjazdovka Paseky s celkovou dĺžkou trate 3,3 km a so 100% technickým zasnežovaním sa stáva lyžovačka neopakovatelným zážitkom pre začiatočníkov, pokročilých i veľmi dobrých lyžiarov a snowboardistov. Celková prepravná kapacita 4-sedačkovej lanovky a 3 vlekov je viac ako 4 000 osôb za hodinu. Vychutnať si môžete aj večerné lyžovanie a pre Vaše deti je tu detský park Kids zóne. Zo Žiliny pravidelne premáva do strediska bezplatný skibus.

POLUDNOVÝ GRÚN

Do strediska Poludňový Grúň sa dostanete 4-sedačkou zo zjazdovky Paseky, kde sa zlyžovaním dostanete ku Chate Poludňový Grúň, kde nájdete reštauráciu. Zo zjazdovky sa Vám naskytne krásny pohľad na Malý i Veľký Rozsutec. Nájdete tu 4 vleky, ktoré prepravia za hodinu 2 600 lyžiarov a snowboardistov, ktorí si môžu vychutnať celkovú dĺžku tratí viac ako 2,5 km.

CHLEB

Zlatá perla celej doliny. Severne orientovaný ťažký svah s prevýšením až 750 m je prístupný modernou 8-miestnou kabínkovou lanovkou končiacou tesne pod hrebeňom Malej Fatry vo výške 1 494m. Vďaka svojim poveternostným podmienkam je stredisko priam predurčené na jarnú lyžovačku. Reštaurácia Panoráma s prekrásnym panoramatickým výhľadom na vrcholy Malej Fatry, slnečná terasa s pohodlnými ležadlami pre komfortný relax priamo na svahu, jedinečné horské slnko, to všetko nájdete v stredisku Chleb. Prírodný sneh, čierne zjazdovky, freeridové zóny a prepravná kapacita 900 osôb za hodinu je v Oštiepkovej Mulde. Červená zjazdovka a vlek s kapacitou 600 osôb za hodinu v Snilovskom sedle.

Po kliknutí na obrázok sa Vám mapa zväčší.

Kde nás nájdete:

Penzión ZBOJNÍK

 

Vysné Kamence 12

01306 Terchová

Slovakia

info@penzionzbojnik.sk

(+421) 918 / 731 591

(+421) 903 / 472 505

Rezervácia ubytovania:

Copyright © 2020 - Penzión Zbojník

Trivago

Sociálne siete:

Created with ❤︎ by:

Marek Košturiak