Obec Terchová

V srdci národného parku Malá Fatra sa nachádza obec Terchová, ktorá je obklopená prekrásnou prírodou. Ak sa rozhodnete ubytovať sa v penzióne ZBOJNÍK, budete blízko všetkým zaujímavým miestam, ako napríklad Vrátna dolina, lanový park, kostol, socha Jánošíka a podobne.

Viac

Národný park Malá Fatra

Klenotom celej tejto oblasti je práve národný park Malá Fatra, kvôli ktorému tu návštevníci cestujú. Prekrásna príroda, množstvo rôznych športových aktivít, či turistické chodníky. Najznámejšie a najkrajšie miesta sú napríklad Jánošíkové diery, Malý Rozsutec a Veľký rozsutec, či Šútovský vodopád.

Viac

Turistické chodníky

Pre našich návštevníkov sme si pripravili zopár tipov, ktoré turistické chodníky, trasy, či krásy by mali určite navštíviť. Spomenúť môžeme napríklad Veľký Rozsutec, Snilovské sedlo, Zbojnícky chodník, či Šútovské vodopády.

Viac

Cyklotrasy v Malej Fatre

Ozdobou horskej cykloturistiky je množstvo cyklotrás, ktoré môžete navštíviť. Ak si plánujete cyklovýlet, odporúčame vám 4 najťažšie cyklotrasy, ktoré by sa Vám mohli páčiť.

Viac

Lyžovačka vo Vrátnej doline

V zimnom období je tu množstvo športových aktivít, ktoré si môžete užiť. Vo Vrátnej doline na Vás čaká nezabudnuteľná lyžovačka. Odporučiť môžeme napríklad Poludňový Grúň, Chleb a Paseky.

Viac

Jaskyne, Hrady a kúpele

Monumenty prírody, či ľudských dovedností nájdete aj v blízkom okolí. Pripravili sme si pre Vás pár slov o hrade Strečno, Oravskom, či Lietavskom hrade, pltiach na Váhu, Demänovských jaskyniach, alebo kúpeľoch v Rajeckých Tepliciach.

Viac

Kde nás nájdete:

Penzión ZBOJNÍK

 

Vysné Kamence 12

01306 Terchová

Slovakia

info@penzionzbojnik.sk

(+421) 918 / 731 591

(+421) 903 / 472 505

Rezervácia ubytovania:

Copyright © 2020 - Penzión Zbojník

Trivago

Sociálne siete:

Created with ❤︎ by:

Marek Košturiak